Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na Kluky? ..

10. 12. 2011

Jsi on-line, tak proč mi nepíšeš?!

Znáš také ten pocit, když si s nějakým klukem rozumíš? Pořád si spolu píšete, třeba na facebooku nebo na skypu. Jenže občas vidíš, že je on-line, dokonce třeba něco komentuje, ale tobě nepíše - a tebe to hrozně užírá? Tak to si rozhodně přečti tento článek.

Asi skoro každá holka zná tento problém. Zapneš počítač, přihlásíš se na své oblíbené sociální sítě a komunikační kanály a vidíš, že tvůj idol je připojený. Super! Čekáš, že to napíše, ale nic. Přitom vidíš, že zrovna něco komentuje, lajkuje něčí alba apod. Ale tebe ignoruje.

 

Máš mu napsat? Nebo čekat, až se ti ozve on? Nechceš určitě působit jako trapka, co se vtírá. Jenže co když si totéž říká i on? Jasně, nebombarduj ho vzkazy pokaždé, když je on-line, navíc hned v okamžiku, kdy se připojí. Netlač na pilu. Ale když máš chuť s ním pokecat, a on nepíše, neboj se ozvat se jako první.

 

Pozor na vtírání

 

Dobře napiš mu. Ale když už, tak se ale bavte o něčem, co bude zajímat vás oba. Nebo napiš, jen když něco potřebuješ. Hlavně mu nepiš jen 'Jak se máš?' nebo 'A co právě teď děláš?' Napsat mu můžeš, ale s konkrétním tématem, obsahem. Takhle dáváš najevo, že ho vyhlížíš a toužíš po tom, aby ti odepsal. Ještě horší, co můžeš udělat, je vnucovat se, když nereaguje. Ty už jsi svůj míček vystřelila, teď je na jeho straně a musíš počkat, až ti ho zase vrátí. Když po pěti minutách jeho mlčení napíšeš 'Jsi tu?', jen tím ukážeš, že po něm prahneš a nemáš nikoho jiného, s kým by sis povídala. Navíc jeho mlčení může být způsobeno nejen tím, že je zaměstnán něčím jiným, ale i nezájmem. Možná zrovna nemá chuť si s tebou povídat. Až ji mít bude, určitě se sám ozve. Nebombarduj ho, to je to nejhorší, co můžeš napsat.

Nech ho. Čekej, až napíše ON

 

Kluk by měl správně vždy udělat první krok. Jestli v něm chceš vzbudit zájem, musíš ho také občas nechat. Protože když mu napíšeš vždy jako první, bude si myslet, že o něj máš opravdu velký zájem. To je špatně, protože o laciné kořisti většina kluků nestojí. Musíš si chvilku hrát na ledovou královnu, aby nebylo tak lehké tě získat. Musí o tebe bojovat, jestli opravdu má zájem.

 

 Na tyhle věci se ho neptej !!

"Mají mě tvoji kámoši rádi?"
Většina kluků o takových věcech moc nepřemýšlí. Holku berou v pohodě, dokud neudělá něco, co je naštve. Takže jestli nejsi panovačná, majetnická a nesmrdí ti nohy:-), jeho kamarádi si nejspíš myslí, že jsi O.K. To ale neznamená, že by tě automaticky považovali za úžasnou, báječnou, zkrátka jedinečnou holku. Než tě začnou mít doopravdy rádi, nějaký čas to potrvá. Navíc chodíš s jejich kámošem, který na ně najednou nemá tolik času jako dřív, takže nemůžeš čekat, že tě budou zbožňovat! Podtrženo a sečteno: pokud ti tvůj kluk nedává jasně najevo, že se do jeho party hodíš asi jako Eskymák na rovník, nejspíš je všechno v pořádku. To je povzbuzující, co:-)? Hmm. Ale jdeme dál!
"Proč mě před kamarády nevezmeš za ruku?"
Blázníš? Možná tomu nebudeš věřit, ale 90 % klučičí konverzace = nelítostné popichování. Stačí, aby ho kámoši jednou viděli, jak se s tebou hladí a líbá, a přezdívku "Mazel" už mu nikdo neodpáře. Za takové ponížení mu to vážně nestojí... Možná ti to vadí, ale nic s tím holt nenaděláš. Na veřejnosti ti začne projevovat lásku až tak po roce vztahu (pokud není extrémní citlivka:-). A ještě jen pod zástěrkou tmy. Srab.
"Proč nejsi romantičtější?"
Kluci považují slovo "romantik" skoro za nadávku. Romantik je podle nich ztroskotanec, který nosí holkám tulipány, aby jim nějak vynahradil, že není dost zábavný nebo hezký. Takže když se svého kluka zeptáš, proč ti někdy nekoupí kytku, nejspíš znechuceně obrátí oči v sloup. Tvoje otázka mu připadá stejně ulítlá, jako kdyby ses ho zeptala: "Proč nenosíš kožené kalhoty?" Kluci jsou od přírody praktické bytosti. Připadá jim zbytečné vyhazovat peníze za kytky, které stejně za pár dní zvadnou a skončí v odpadkovém koši. To tě raději pozvou na zmrzlinu nebo na párek v rohlíku. Obrácená logika - ale taky má něco do sebe. No... musíš se trochu snažit do ní vniknout.
"Chodíme spolu?"
I když je do tebe kluk po uši zamilovaný, nechává si dost dlouho otevřená zadní vrátka. Nezávazné flirtování mu připadá mnohem lepší (víc vzrušující?) než vážný vztah. Co kdyby potkal lepší holku? Zní to sice šíleně, ale tvůj miláček fakt tajně věří, že se v bufetu na rohu jeho ulice jednoho dne zjeví Britney a pozve ho na rande:-). Proto s tebou dělá všechno, co ke vztahu patří, ale v duchu to nenazývá "chozením". A když se ho zeptáš: "Chodíme spolu?", usoudí, že tady končí všechna legrace. Možná na tebe zkusí staré známé: "Poslyš, zlato, nechtěl bych to uspěchat." Což tě docela naštve, protože bys ráda věděla, na čem jsi, a koneckonců jsi to ty, s kým se líbá v noci v průchodu, tak o jakém uspěchávání to kruci mluví? No jo, no. A recept? Nenuť ho, aby ti odpovídal. Neptej se. Nepátrej a nepřepínej:-).
"Líbám líp než tvoje bejvalá?"
Tak to je složitá otázka. Vážně chceš znát pravdu? Ráda bys slyšela, že jsi jednička, jenže se můžeš dozvědět pravý opak. Pozor, kluci mají sklony k brutální upřímnosti. Jestli ti sám od sebe neřekl, že skvěle líbáš, možná si to nemyslí. Představ si, jak by ti bylo, kdyby odpověděl: "Ne, moje bývalá líbala jako bohyně. Na ni nemáš." Raději si mysli, že líbáš stejně dobře, jako David Beckham střílí penalty - ale že tvůj kluk je příliš stydlivý na to, aby tě za líbací triky pochválil. Vůbec si nepřipusť, že bys mohla být míň hezká/chytrá/svůdná než jeho bývalá, a prostě to neřeš - teď je přece s tebou:-)!
"Miluješ mě?"
Když kluk začne chodit s holkou, je mu jasné, že jí jednoho dne bude muset vyznat lásku. Přesto ten okamžik odkládá, dokud to jde. V ideálním případě bys mu mohla ulehčit situaci. Pověz: "Miluju tě," a povytáhni obočí, jako by ses ptala: "A ty?" Tvůj kluk nejspíš zamumlá: "Ehm… jo… já tebe taky." To je úspěch! Romantika, co? I dílčí vítězství je ale vítězství. Časem ti určitě vyzná lásku, aniž bys ho k tomu musela dokopat:-). Tip: Neříkej mu, že ho miluješ, hned na druhém rande. Mohl by se zatvářit vyděšeně a vycouvat jen proto, že to zatím necítí stejně. A to by byla škoda!
Na co se ho nikdy, ale NIKDY neptej:
"Na co myslíš?" * "Co si mám vzít dnes večer na sebe?" * "Jaká rtěnka/oční stíny/lak na nehty se ti na mně líbí?" * "Zhubla jsem?" * "Připadá ti moje kámoška/ségra zábavnější než já?" * "Vysvětlíš mi, co znamená ve fotbale ofsajd?" * "Chodíš rád nakupovat?" * "Mám v těch kalhotách velkej zadek?" * "Že ti nebude vadit, když se s náma můj mladší brácha bude dívat na televizi?" * "Ty se na mě zlobíš?" (A to hlavně v případě, že jeho oblíbený tým právě prohrál.:-)
 

Jak ho dostat tam,kam chceš?

 
Určitě se musíš chovat jako kluk alepspoň trošku,třeba si zjisti jaký sport má tvůj idol nejradši,a zjisti si o něm co nejvíc,a pak ho zaskoč svými informacemi.Určitě se dostaneš o dva stupně výš!
Nepomlouvej jeho kamarády!Pak by se na tebe hodně naštval!
Zjisti si jeho oblíbené zájmy,jídla,a věci,a pokus se ho napodobit,třeba si vezmi stejnou svačinu,atd.
Sama jsem zkusila trik,který docela zabírá.Vlastně dva triky!1)Když bude u tebe a ty budeš mít v ruce prravítko nebo tužku,musíš nějak shodit tu věc,aby to vypadalo jako že ti spadla, pak se zohni pro tu věc,a prudce se vrať do pozice nahoru-.2)Když budete mít hodinu,kde budete potřebovat např. pravítko,tužku,atd.,schovej si to do báglu,a popros ho,jestli by ti tu potřebnou věc nepůjčil.Pak mu ji zapomeň vrátit!(Pokud se ovšem moc nenaštve!)
Představ ho svojí partě,nebo kamarádkám.Bude si připadat jako "tvoje dobrá kamarádka které se svěřuješ" a bude ti důvěřovat.
Jdi s ním ven,nebo ho někam pozvi.Potom si vyměňte tel. čísla...
Zjisti si o něm kdy má nározky a kup mu nějaký hezký dáreček!
Flirtovací triky a "věty"
"Máš super tričko!"
"Škoda že nemám tak super bráchu,jako jsi ty..."
"Ty sis zapomněl ten úkol?Počkej,já ti půjčím sešit!"
"Prosím tě jak to bylo na tu písemku z češtiny?"
"Jak včera dopadl ten fotbal?Já jsem se dívala jenom na půlku,pak jsem šla s taťkou na hokej."
Škoda že nemám tak bezva MP3 jak ty...
 
 
 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 32335
Měsíc: 72
Den: 1